1

SÅLD!: iPhone 5 32GB

2

1

Telefonen är nu såld.

Låst till 3. (Går att låsa upp hos din operatör, eller via andra kreativa entreprenörer, för nån hundring.)
Svart, bruksskick inkl mindre skavanker.
En minimal repa på framsidan som syns enbart i en speciell vinkel.

Fungerar 100% som den ska.

Ingen garanti kvar, använd typ sen den släpptes i Sverige.
Inga tillbehör medföljer, inte ens någon laddare.
Orginalförpackining inkl instruktionsbok medföljer.

Kan skickas vart som helst i världen rekommenderat för en hundring extra.
Skickar absolut inget innan den är till fullo betald, och detta är heller inget ämne för diskussion.

Pris vid snabb affär: 2 500:-

Säljes pga iPhone 5s

PS: Vet du inte vad du vill ha, eller har frågor om hur en sån här manick fungerar, eller vill ha detaljerad info hur man gör ditten eller datten, köp då en telefon av nån annan.

Just det ja, inget du har i byte är intressant heller.

Intresserade skriver nått här under, eller kontaktar mig på annat lämpligt sätt.

Fel: Kontaktformulär hittades inte.

Om Krister Lindholm

Krister är uppväxt i Linghed, en mindre ort utanför Falun i Dalarna. Han lever tillsammans med sin sambo Helena och sin hund Mac i en lägenhet i Falun.

Yrkesmässigt är Krister sedan 2023 VD på reklam och marknadsföringsbyrån Cu29 i Falun där han delar ägarskapet med Marcus Hanser, Mikael Morén och Andrej Rosén.

Krister har jobbat med allt från lagerarbete till att gräva gravar. Under 15 år jobbade han tajt med hårdrocksbandet Sabaton från Falun, men valde att lämna det för ett jobberbjudande på en annan reklambyrå i Falun.

Innehållet på denna sida sträcker sig ända tillbaka till 2007 och kvaliteten på det mesta är under all kritik, men för Krister är det en levande dagbok så ta allt för vad det är, och ha skoj.

/Hälsar Krister Lindholm